Managementteam jeugdopleiding


Mock

Chris Rely

Administratief verantwoordelijke jeugdopleidingen AVJO
chris.rely@rwlsport.be
Mock

Chris Hermans

Technisch Verantwoordelijke van de Jeugdopleiding TVJO
chris.hermans@rwlsport.be
Mock

Nico Mertens

Coördinator site Rillaar
nico.mertens@rwlsport.be
Mock

Gert Bauwens

coördinator site Wolfsdonk
gert.bauwens@rwlsport.be
Mock

Jan Vandenbroeck

coördinator site Langdorp
jan.vandenbroeck@rwlsport.be
Mock

Johny Janssens

Verantwoordelijke tornooien Rillaar
johny.janssens@rwlsport.be
Mock

Ronny Plu

Hoofd Scouting
ronny.plu@rwlsport.be
Mock

Joachim Geysen

Jeugdvoorzitter
joachim.geysen@rwlsport.be