Sporttechnische commissie RWL Sport


Mock

Chris Rely

Administratief verantwoordelijke jeugdopleidingen AVJO
chris.rely@rwlsport.be
Mock

Chris Hermans

Technisch Verantwoordelijke van de Jeugdopleiding TVJO
chris.hermans@rwlsport.be
Mock

Jeroen Nuyts

T1 A-elftal
jeroen.nuyts@rwlsport.be
Mock

Gert Bauwens

T1 B-elftal
gert.bauwens@rwlsport.be
Mock

Vincent Eugene-Oleffe

T1 U21 Provinciaal
vincent.eugene.oleffe@rwlsport.be
Mock

Jimmy Lauwers

Aanwerving A-elftal
jimmy.lauwers@rwlsport.be